Serwer CSGO z zabezpieczeniem przeciw cheaterom

#2018-02-19 23:54:25 

Rycerz_Artur

Użytkownik

Szukam serwera do csa z zabezpieczeniami przeciwko cheaterom. Nie wiem co sie z tą grą dzieje ale strzały przez ściany chyba powinny być zabronione. Albo jak to jest że wyskakuje na wroga i 3 razy z rzedu strzela szybciej niż ja. Autoaim jak się patrz. Mam nadzieje ze cos polecicie.
#2018-02-20 01:35:32 

Mareczek

Użytkownik

Mi to wygląda tak jakbyś był po prostu cienki :P. Nie szukaj wszędzie winnych tylko zacznij się starać i grać na spokojnie to też zaczniesz zbierać fragi. Sytuacja którą opisujesz dzieje sie bo ktos albo jest szybki albo ma niższy ping. Dlatego ja gram na https://feelthegame.pl/ bo po przetestowaniu wielu stwierdzam ze ten serwer CSGO ma ogólnie bardzo niski ping, nie wysypuje się i nie ma bugów. Plus ludzie są normalni a w grze zespołowej to bardzo ważne. W razie pytań pisz, pomogę jak coś.
#2018-02-20 03:52:54 

Filnlundia

Użytkownik

Nie wiem co wy w tej grze widzicie. Kilka razy grałam ze znajomymi na wifiparty i w ogóle mnie to nie wciagnelo.
#2018-02-20 04:10:10 

lekkowczorajszy

Użytkownik

Dziękujemy za podzielenie się twoją historią, odznaka wędruje do Ciebie xD
#2018-02-20 06:43:10 

Rycerz_Artur

Użytkownik

Dobra sprawdzę, dzięki. Wątpię żeby w mojej sytuacji chodziło o ping. Cheater i tyle. Tam gdzie polecasz rozumiem ze mają jakiś porządny system do wyszukiwania i banowania oszustów?
#2018-02-20 07:18:35 

Mareczek

Użytkownik

Tak, ale szczerze to mi się nie trafiło żebym nakrył kogoś na cheatowaniu. Raz miałem podejrzenie o autoaim ale koles był po prostu dobry, jak rewolweroweic dlatego uwazam ze tez na kogoś takiego trafiłes. Ogólnie to trudno jest w tej grze cheaotwać. Od razu widać na starcie ze ktos kombinuje wiec na spokojnie z oskarżeniami.
#2018-02-20 07:59:23 

Rycerz_Artur

Użytkownik

Dobra sprawdze ten serwer. Dzieki za namiary i wyjaśnienie bo jak o tym myśle to może faktycznie to ja dałem ciała.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015