Dobra apteka internetowa z dostawą gratis.

#2017-12-08 02:32:58 

Smar_kaczka

Użytkownik

heej, szukam jakiejś apteki internetowej z opcją darmowej dostawy. Znacie coś takiego?? Szkoda mi zawsze kasy na kuriera czy pocztę, zawsze można sobie zaoszczędzić na coś innego… robicie w ogóle zakupy online w aptekach?
#2017-12-08 03:13:22 

Heist

Użytkownik

ja robię, bo tak jest po prostu wygodniej. Pracuję do późna i nie mam czasu na chodzenie po aptekach. Moje wędrówki do apteki zwykle kończyły się na tym, że kupowałam drożej, bo nie miałam już czasu na pójście gdzie indziej, gdzie taniej było… a tak to mogę sobie chwilę w necie poszukać i już wiem jakie są ceny i gdzie korzystniej. Co do dostawy czasami są darmowe od określonego kosztu zamówienia.
#2017-12-08 05:19:43 

akordeonista

Użytkownik

weź sobie zerknij na stronę https://www.aptekamini.pl/category/darmowa-dostawa, znajdziesz tam to, o co pytasz… apteka internetowa z dostawą gratis – patrz po produktach. Ogólnie masz rację i naprawdę szkoda przepłacać za dostawy do domu. Szukaliśmy ostatnio z żoną termometru bezdotykowego dla naszego maluszka, bo ostatnio bardzo choruje i mierzenie temperatury było problemem. Na szczęście udało się go znaleźć w miarę dobrej cenie i właśnie z dostawą w gratisie.
#2017-12-08 06:01:36 

Desperacja

Użytkownik

robię zakupy w aptece online, bo u mnie w miasteczku jest niewiele wyboru i ceny wysokie… niestety taniej jest sprowadzać sobie coś z sieci. Darmowe dostawy czasem są, ale w sumie jak nie ma to też się dobrze kalkuluje, szczególnie jak zamawiasz kilka rzeczy na raz. Trzeba tylko dobrze te zakupy sobie zaplanować.
#2017-12-08 06:27:09 

Smar_kaczka

Użytkownik

dzięki za odpowiedzi i polecenia.;) ktoś jeszcze zna tę aptekę? I w ogóle, zapraszam do dalszej dyskusji.;)
#2017-12-08 08:52:29 

DąbWojtek

Użytkownik

ja znam, kupuję co jakiś czas w Apteka MINI i wszystko jest ok. zresztą mam wrażenie, że coraz więcej ludzi kupuje teraz wszystko online. To się naprawdę bardziej opłaca. Nawet żona kosmetyki tak patrzy, bo w drogerii by ją to więcej kosztowało, a używa jakichś specjalistycznych do skóry wrażliwej.
#2017-12-08 09:57:48 

MagiaKrakowa

Użytkownik

ja ci polecam najpierw sprawdzać produkt, potem dostawę. Czasem masz tanio i nawet jak doliczysz dostawę to wychodzi w miarę okej. No ale to już musisz sobie sama zdecydować, pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015