Czy na dziś dzień ceny aranżacji wnętrz w Poznaniu można uznać za wysokie?

#2017-08-28 02:42:59 

Rycerz_Artur

Użytkownik

Czołem, ostatnio miałem małą scysję ze znajomym z Krakowa który upierał się że jego zdaniem koszty usług związanych z urządzaniem i aranżowaniem pomieszczeń są w Pyrlandii za wysokie. Tłumaczyłem mu że siedzę w tym nieco i nic nie wskazuje aby miał rację ale Krakus się uparł ;) A co Wy sądzicie o tym?
#2017-08-28 04:02:22 

Jelen

Użytkownik

Jak ja uwielbiam takie fundamentalne spory... :) Jeśli znajomy miał jakieś negatywne doświadczenie to może miał powody by taką opinię sobie wyrobić. No i w zasadzie na tym się kończy rozmowa.
#2017-08-28 06:29:24 

KamyczekONA

Użytkownik

Rzeczywiście, to jest możliwe że miał złe doświadczenie i na tym teraz opiera swoje twierdzenia. Ale to nie jest dobre podejście bo to krzywdzące dla całej branży. A przecież są doskonałe pracownie.
#2017-08-28 07:30:54 

Antoni

Użytkownik

Powiedziałbym więcej – Poznań to ścisła krajowa czołówka jak chodzi o aranżerów wnętrz. Przecież mają nawet klientów daleko spoza miasta co raczej nie jest przypadkowym zrządzeniem losu.
#2017-08-28 08:58:24 

mistrzkierownicy

Użytkownik

Gdybym ja miał specjalistów od nas komuś polecać to zrobiłbym to bez wahania i to w odniesieniu do szeroko pojętej branży remontowo-budowlanej i projektowej. A uwierzcie mi że nie jedno widziałem.
#2017-08-28 09:52:56 

Desperacja

Użytkownik

Za niedługo wprowadzam się z rodziną do nowego mieszkania i teraz właśnie trwa zamiana wizji naszego architekta na realia. Facet nad wszystkim czuwa, bardzo się zaangażował. Takie podejście cechuje wyłącznie najlepsze pracownie i w tym momencie widać kto jest kim w branży.
#2017-08-28 10:34:07 

MagiaKrakowa

Użytkownik

Gadanie o tym że w mieście są drogie usługi aranżacyjne to jak dla mnie stek bzdur. Tego się przede wszystkim nie da stwierdzić bo dobre biuro każde ze zleceń wycenia indywidualnie. Choćby tak jak tu http://www.mo-architekci.pl/cennik/. Wyraźnie napisane, prawda? Ceny aranżacji wnętrz w Poznaniu bazując na tym co sama się dowiedziałam są na tle reszty kraju nad wyraz korzystne.
#2017-08-28 12:36:01 

akordeonista

Użytkownik

Myślę że nie ma sensu za dużo przejmować się tym co inni mówią ponieważ plotek jest wiele na każdy temat – projektowania wnętrz najwyraźniej też to nie ominęło. Niech każdy zatem myśli tak jak chce.
#2017-08-28 13:15:22 

trioaleta

Użytkownik

Prawdopodobnie będę musiała w najbliższym czasie zajmować się kwestią aranżacji wnętrza u swoich rodziców. Wiem przynajmniej że jest pracownia do której warto uderzać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015