Potrzebny modlitewnik do Ducha Świętego, jaki jest wart uwagi?

#2017-08-25 04:11:35 

Smar_kaczka

Użytkownik

Zależy mi na rozwinięciu swoich praktyk duchowych na odcinku związanym z Duchem Świętym. Mój spowiednik doradził abym sięgnęła w tym celu po któryś z modlitewników. I w tym momencie kieruję do Was swoje pytanie – które z wydań jest warte uwagi? Z jezusowym pozdrowieniem – Marta.
#2017-08-25 04:37:22 

Mareczek

Użytkownik

Chyba najlepszy w tym momencie będzie ten http://wydawnictwojut.pl/produkty/modlitewniki/do-ducha-swietego/. Proste, ładne wydanie i do tego bardzo niska cena. Warto jak sądzę kupić kilka dla rodziny. Dobrze że chcesz również w tę stronę kierować swoje modlitwy – kontemplacja Trójcy Świętej może się tylko dobrze przysłużyć. Modlitewnik do Ducha Świętego z pewnością bardzo Ci w tym pomoże. Z Bogiem i pozdrawiam również.
#2017-08-25 06:35:58 

Antoni

Użytkownik

Kiedy byłem na pielgrzymce mężczyzn do Częstochowy opiekun naszej grupy rozdawał ten właśnie modlitewnik. Od tego czasu zaglądam do niego regularnie.
#2017-08-25 09:15:07 

Rycerz_Artur

Użytkownik

Mi są szczególnie bliskie modlitwy naszego świętego Jana Pawła II do Ducha Świętego. Odmawiam je regularnie.
#2017-08-25 11:14:51 

Desperacja

Użytkownik

To wspaniałe że tak wiele osób zwraca się do Niego o łaskę i dary. Życie religijne Polaków chyba się w jakiś sposób odradza i umacnia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015