Interesuje mnie tani catering dietetyczny w Krakowie – czekam na sugestie :)

#2017-08-24 17:50:20 

Jelen

Użytkownik

No jak w temacie postu – szukam dobrej firmy cateringowej ze specjalizacją w zakresie menu do diet specjalnych. W moim przypadku chodzi o żywienie bezglutenowe bo choruję na celiakię więc to rodzi pewne problemy. Chciałbym nie męczyć się z doborem składników tylko dostawać codziennie fajny i zdrowy dla mnie posiłek.
#2017-08-24 20:38:41 

Mareczek

Użytkownik

Moja kumpela też się zmaga z alergią na gluten i to chyba jedna z gorszych form uczulenia pokarmowego. Problemem największym w tym wszystkim jest to, że mąkę pakują prawie wszędzie i ciężko od niej uciec.
#2017-08-24 23:31:56 

Filnlundia

Użytkownik

Wielu dietetyków i lekarzy ostrzega że z mąką w żywności się przesadza i to zdrowo. A gluten sam w sobie do niczego organizmowi potrzebny nie jest...
#2017-08-25 02:02:02 

DąbWojtek

Użytkownik

Osoby z alergiami na poszczególne składniki żywności i tak mają coraz lepszą sytuację. Starczy sobie zobaczyć na póki w marketach – są czasami całe działy dedykowane bezglutenowcom. Kiedyś tego nie było.
#2017-08-25 03:35:30 

mistrzkierownicy

Użytkownik

Z dzieciństwa pamiętam że jak chciało się mieć łatwiejszy dostęp do soczków przecierowych to załatwiało się od jakiegoś znajomego lekarza zaświadczenie o uczuleniu na gluten ;)
#2017-08-25 05:08:45 

MagiaKrakowa

Użytkownik

Temat cateringów dietetycznych jest bardzo interesujący. Rynek w tym zakresie się zmienił i żywienie specjalne w tym sektorze usług z roku na rok odgrywa coraz większą rolę co poczytuję jako bardzo pozytywną oznakę.
#2017-08-25 07:31:34 

Marmmola

Użytkownik

W tym momencie kojarzę tylko jedną firmę w pobliżu która ma taką ofertę. Zobacz sobie tutaj - https://www.smacznapaczka.pl/catering-dietetyczny-krakow/. Menu bogate, jest też coś typowo pod osoby z nietolerancją glutenu, ale też laktozy. Plus że dania wyglądają na żywo tak samo ładnie jak na zdjęciach i jeszcze lepiej smakują. Ceny też są na duży plus! Długo było tak że jak była potrzeba wykupić catering dietetyczny Kraków tanio nie wypadał na tle innych miast. A tu naprawdę nie zdzierają.
#2017-08-25 09:04:07 

akordeonista

Użytkownik

Ja się odchudzam więc dietę trzymać muszę. Słyszałem że w tej firmie są różne warianty menu i jak ktoś chce linię utrzymać czy zrzucić kilogramy to zdecydowanie warto tam wykupić posiłki.
#2017-08-25 10:24:07 

Heist

Użytkownik

W sumie zastanawiam się nad jakąś dietą. Może łatwiej byłoby ją utrzymać, gdybym dania dostawała gotowe do spożycia? Trzeba to rozważyć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015