Czy znacie jakiś dobry kebab na Nowym Mieście w Białymstoku?

#2017-06-22 02:51:36 

Rycerz_Artur

Użytkownik

Uwielbiam kebaby, zwlaszcza te na bazie dobrej jakosci wołowiny, a że lokal w którym zwykle kupowałem strasznie się zepsul, szukam nowego miejsca, w którym mozna tanio i smacznie zjesc kebaba. Może znacie jakis niedrogi lokal na Nowym Mieście, chodzi mi o Białystok.
#2017-06-22 03:03:17 

Mareczek

Użytkownik

masz co krok jakis lokal, ale czy w każdym jest smacznie... ja akurat nie przepadam za takim jedzeniem, ale podobno dobre kebaby robią w Doner Kebab Zefe w Carrefour. Nie wiem na ile to prawda, bo tak jak mówie ja takich rzeczy nie jadam, ale znajomi cos wspominali, że tam jest zawsze bardzo smacznie
#2017-06-22 05:34:51 

KamyczekONA

Użytkownik

Jak chcesz zjeść naprawde dobry kebab na Nowym Mieście w Białymstoku to najlepiej pójdź do Carrefoura na wrocławskiej. Tam mają zawsze swieże składniki, a to podstawa dobrego jedzenia. Tutaj masz do nich linka https://www.zefe.pl/restauracja/doner-kebab-zefe-galeria-zielone-wzgorze. Możesz skorzystac, jak bys chciał zamówic z dostawa do domu czy do pracy.
#2017-06-22 06:22:48 

trioaleta

Użytkownik

ludzie, jak możecie się truć takim paskudztwem, nie lepiej przygotować sobie jakaś lekką sałatkę, a jak już koniecznie musicie jesc miesco to musi byc to akurat miesco smazone? duzo zdrowsze bedzie takie przygotowane na parze albo na grillu
#2017-06-22 08:57:42 

akordeonista

Użytkownik

co ty wiesz o męskim jedzeniu, sałatkę to sobie możesz zjeść jak siedzisz za biurkiem i nie spalasz energii, ja po robocie muszę zjeść coś konkretnego, a w kebabie mam i pieczywo z węglowodanami i mięsko z białkiem i warzywa z witaminami i błonnikiem, trzy w jednym i to za stosunkowo male pieniadze
#2017-06-22 11:56:39 

DąbWojtek

Użytkownik

Z tego co się orientuje, to ten lokal, o którym już wcześniej była mowa, działa też w Outlecie przy Makro i Castoramie. Czyli zawsze można zjeść też dobry kebab w Outlet w Białymstoku przy Narodowych Sił Zbrojnych, nie trzeba koniecznie jechać do Carrefoura. Zresztą ten link to potwierdza https://www.zefe.pl/restauracja/doner-kebab-zefe. Na szczęscie mają też dowóz, więc nie trzeba jechać osobiście po najlepszego kebaba w mieście:)
#2017-06-22 12:15:22 

Rycerz_Artur

Użytkownik

a to ten lokal znam, tylko nigdy nie chciało mi się tam jeździć, a skoro mają też swój oddział na nowym mieście to juz wiemgdzie teraz bede chodzil na obiadek
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015