Szukam kogoś, kto może mi zająć się frezowaniem CNC metalu w Białymstoku

#2017-06-19 05:28:27 

trioaleta

Użytkownik

Polecicie mi kogoś, kto zajmuje się profesjonalnym frezowaniem metalu w białym stoku? Szukam usług na najwyższym poziomie, na profesjonalnym sprzęcie wykorzystywanym do tego zadania no i na dobrej kadrze pracowniczej, która zrobi wszystko tak jak należy. Co polecacie? Jakaąś firmę konkretną, osobę? Warsztat sprawdzony?
#2017-06-19 08:25:14 

KamyczekONA

Użytkownik

Frezowanie metalu? O czymś takim to ja chyba pierwszy raz słyszę, myślałam zawsze, że to tylko zadanie dla stolarza, bo w drewnianej podłodze się frezy robi… :o
#2017-06-19 09:08:12 

Desperacja

Użytkownik

No to wiedzę widzę masz niewielką, bo frezy można robić w wielu materiałach różnych, i w drewnie i w metalu, i w szkle… Ja np. mam frezowane lustra i pięknie to wygląda, bardzo polecam taki zabieg, że ma się całą szafę pokrytą lustrami z frezem, fajna sprawa
#2017-06-19 11:39:12 

mistrzkierownicy

Użytkownik

No świetnie, ale chyba nie o takie polecenia prosiła koleżanka :P Jeśli chodzi o frezowanie CNC Białystok to polecam sprawdzać u nich: http://br-technology.pl/frezowanie-cnc/. Oni mają naprawdę fajną ofertę na tego typu usługi, zajmują się bardzo szeroko pojętą obróbką metali i wykorzystują do tego właśnie zautomatyzowaną technologię CNC. Frezowanie też w swojej ofercie mają, ale nie tylko. Są sprawdzeni, ja sam przetestowałem, wcześniej znajomy też korzystał z ich usług i mi polecił. Super firma, naprawdę godna uwagi.
#2017-06-19 13:19:20 

trioaleta

Użytkownik

Uf, dzięki :P Już się bałam, że dyskusja odbiegnie na tyle od tematu, że niczego ciekawego się tutaj nie dowiem :/ A sprawa jest pilna i bardzo mi zależy.
#2017-06-19 15:01:07 

mistrzkierownicy

Użytkownik

No nie ma problemu, trochę się sam na obróbce metali znam i trochę w tym temacie siedzę, też długo szukałem dobrej firmy w Białymstoku z technologią CNC to czemu się nie dzielić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015