Szukam szkoły tańca dla dzieci w Warszawie

#2017-05-22 01:48:12 

Rycerz_Artur

Użytkownik

Chcę zainteresować swoją małą córeczkę tańcem, bo jak na razie do żadnej innej aktywności nie mogłem jej przekonać. Na taniec się zgodziła i powiedziała, że chętnie sprawdzi czy jej się to spodoba. Możecie polecić jakąś dobrą szkołę w Warszawie?
#2017-05-22 03:14:19 

Jelen

Użytkownik

Dowiedz się w szkole, do której chodzi córka czy czasami nie organizują takich zajęć. Moja córka właśnie ma okazję uczyć się tańca w szkole. Wiem, że jakaś instruktorka z profesjonalnej szkoły przyjeżdża.
#2017-05-22 05:39:48 

Rycerz_Artur

Użytkownik

Raczej musi to być coś naprawdę profesjonalnego, bo inaczej córka może się zniechęcić i nic z tego nie wyjdzie.
#2017-05-22 06:29:43 

Filnlundia

Użytkownik

Jest jedna szkoła tańca dla dzieci w Warszawie, do której warto posłać swoje dziecko. Moja córka do niej chodzi i nie dość, że pokochała coś tak, że nie może obyć się bez lekcji tańca to dodatkowo stała się bardziej otwarta, śmiała i wysportowana. Także takie lekcje przynoszą wiele rezultatów. Poczytaj sobie szczegóły na stronie http://www.risingstars.com.pl/oferta/taniec-dla-dzieci i sam zdecyduj. Myślę jednak, że warto spróbować, jeżeli córka jest wybredna.
#2017-05-22 09:18:38 

Rycerz_Artur

Użytkownik

Wygląda to wszystko całkiem nieźle, więc myślę, że warto będzie spróbować. Zadzwonię jeszcze do nich i podpytam o niektóre rzeczy, ale pewnie będzie okej. Dzięki za pomoc i porady, naprawdę pomogliście mi:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015