Sprawdzone usługi przeprowadzkowe w Warszawie?

#2017-05-05 05:26:04 

Filnlundia

Użytkownik

Hej wszystkim na forum. Mam pytanie jak w temacie, muszę w ciągu najbliższego miesiąca przenieść moje biuro z jednej dzielnicy do drugiej. Kupiłam w końcu lokal na własność i chciała bym się na spokojnie do tego zabrać. Polecicie mi coś?
#2017-05-05 06:27:46 

trioaleta

Użytkownik

Wysłałam właśnie namiary na mojego znajomego, chłop prowadzi taką firmę od dłuższego czasu i bardzo dobrze poruszają się na terenie stolicy. Zawsze byłam zaskoczona że chce mu się pracować w takiej branży gdzie trzeba strasznie dużo nosić :P
#2017-05-05 08:12:27 

Mareczek

Użytkownik

Jeżeli interesują cię usługi przeprowadzkowe w Warszawie to chyba jedynym słusznym wyborem jest firma ze strony http://wikiprzeprowadzki.pl/. Profesjonalna firma która nie tylko wykonuje przeprowadzki domów ale także biur i sklepów jeżeli trzeba. Korzystałem i jestem mega zadowolony więc myślę że spełnią twoje oczekiwania ;)
#2017-05-05 09:04:53 

Jelen

Użytkownik

Dużo tego sprzętu jest do przewiezienia? Mam w firmie dwa duże auta i jeżeli jesteś zainteresowana to mogę podjąć się takiej roboty. Musiał bym tylko wiedzieć ile jest mniej więcej rzeczy i ile ludzi do tego będzie potrzeba.
#2017-05-05 10:09:07 

Filnlundia

Użytkownik

Samo biuro to nie jest problem, jest tam kilka stanowisk z komputerami oraz różne szafy itp. Najwięcej jest do zabrania dokumentów, które są składowane w osobnym pokoju w takich dużych szafach na kartoteki. Z tym jest główny problem bo wolała bym nie musieć tego segregować później.
#2017-05-05 10:30:43 

Mareczek

Użytkownik

To chyba jednak moja propozycja będzie najlepsza. Zawsze możesz ustalić z firmą, że akurat te wszystkie rzeczy potrzebujesz mieć w stanie nienaruszonym to myślę że nie będzie problemu. Albo po prostu spakują to tak żeby nic nie było pomieszane ;)
#2017-05-05 12:50:40 

Filnlundia

Użytkownik

Dlatego właśnie chyba się na nich zdecyduję, fajna strona, dużo rzeczy mają tam opisane i opinie na ich temat też świadczą dobrze. Zaraz do nich zadzwonię i postaram się umówić termin. Na pewno dam znać co z tego wyszło ;) Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015