Podciśnieniowe leczenie ran w Trójmieście

#2017-05-03 20:48:12 

Rycerz_Artur

Użytkownik

Czy znacie jakąś wiarygodną placówkę, która zajmuje się leczeniem ran w sposób podciśnieniowy? Wiem, że nie wszędzie to robią, a bardzo mi zależy na przeszkolonej i doświadczonej kadrze wykonawców. Jeśli to ma jakieś znaczenie, to chodzi o ranę poparzeniową, dosyć poważną. I o empatię. Osoba, która ją ma, jeszcze się nie pozbierała do końca po wypadku.
#2017-05-03 21:29:05 

Filnlundia

Użytkownik

Ojej, współczuję wypadku… Niestety psychicznie chyba najtrudniej dojść do siebie po wypadkach. Wiem co mówię, bo mój ojciec miał bardzo poważny wypadek w pracy, między innymi poparzenia… na szczęście współczesna medycyna jest świetnie przygotowana do takich wyzwań. Polecam chociażby trójmiejską klinikę MedAmi, są fantastyczni. Za takie podejście do pacjenta można tylko chwalic.:)
#2017-05-04 00:18:53 

Rycerz_Artur

Użytkownik

Napiszesz coś więcej, gdzie mogę ich szukać? Brzmi ciekawie, ale nie wiem jak się do tego zabrać.;) U nas nie chodzi o wypadek w pracy, a w domu, ale chyba stopień skomplikowania może być podobny…
#2017-05-04 03:00:34 

Filnlundia

Użytkownik

W Gdyni, bodajże na staromiejskiej. Zresztą dam ci link do ich strony internetowej http://medami.pl/podcisnieniowa-terapia-leczenia-ran/, opisują tam na czym polega ich podciśnieniowe leczenie ran i znajdziesz więcej dróg kontaktowych. Moim zdaniem bardzo fajna, korzystna oferta.
#2017-05-04 03:47:19 

KamyczekONA

Użytkownik

To ja się podłączę do tematu, bo też mnie to interesuje.:) Widzę, że proponują różne rodzaje terapii. Która z nich jest najlepsza? Zależy mi na mobilności, naprawdę nie mam ochoty utknąć gdzieś ze swoją raną i się smucić, że nic nie mogę robić oprócz zmian opatrunku…
#2017-05-04 06:17:24 

Marmmola

Użytkownik

Myślę, że system PICO się u Ciebie sprawdzi, ale ja mogę sobie myśleć. Najważniejsza jest jednak konsultacja lekarska. Pamiętaj, że jeżeli chodzi o poważniejsze rany i leczenie, trzeba się tym zająć profesjonalnie i wziąć na siebie sporą odpowiedzialność.
#2017-05-04 07:54:24 

Rycerz_Artur

Użytkownik

Dziękuję za adres. Widzę, że wywiązała się tutaj całkiem ciekawa dyskusja.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015