Jakie są objawy zażywania dopalaczy?

#2017-04-14 02:45:43 

Rycerz_Artur

Użytkownik

Jak widać w temacie: chcę dowiedzieć się jakie są objawy zażywania dopalaczy. Że skutki bywają bardzo tragiczne to wszyscy wiemy, ale jak rozpoznać wcześniej czy dziecko bierze dopalacze, zanim dojdzie do tragedii? Czy są jakieś znaki szczególnie charakterystyczne, na co zwracać uwagę?
#2017-04-14 03:43:42 

Filnlundia

Użytkownik

To chyba wszystko zależy od tego, co dziecko bierze. Różne substancje mają różne objawy.
#2017-04-14 04:17:41 

Jelen

Użytkownik

Koleżanka ma rację, bo z tym to chyba jest podobnie jak z narkotykami. Jedne pobudzają, inne sprawiają, że jest się bardziej rozmarzonym i nieobecnym, chyba nie da się tego tak ogólnie opisać.
#2017-04-14 06:16:18 

trioaleta

Użytkownik

Trochę racji macie, ale na szczęście są różne objawy takie dość uniwersalne i możesz sobie o nich poczytać tutaj: https://www.terapiemlodziezy-oaza.pl/objawy-zazywania-dopalaczy/. I cóż, jeśli obserwacje dadzą ci wynik pozytywny i okaże się, że dziecko zażywa dopalacze to czym prędzej zgłoście się z nim do tej kliniki. Tam naprawdę wam pomogą z uzależnieniem od dopalaczy, a im szybciej tym lepiej.
#2017-04-14 06:36:20 

Rycerz_Artur

Użytkownik

O, dziękuję ci bardzo za ten link. Zaraz usiądę do tego i przestudiuję całość i zacznę obserwować uważnie pod tym kątem. Mam nadzieję, że okaże się, że nie mam racji…
#2017-04-14 09:21:20 

trioaleta

Użytkownik

Też mam taką nadzieję i tego ci życzę. Ale jeśli jednak będzie inaczej to nie łam się i walcz, w tej klinice na pewno ci pomogą, więc sprawa nie jest wcale do końca przegrana.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015