Szukam agencji zajmującej się organizacją ślubów – kogo polecicie?

#2017-04-05 00:08:45 

MagiaKrakowa

Użytkownik

Dzień dobry. Potrzebna mi dobra i sprawdzona agencja zajmująca się profesjonalną organizacją ślubów? Możecie mi może polecić kogoś sprawdzonego i naprawdę godnego zaufania? Bardzo proszę tylko o sprawdzone polecenia i poważne odpowiedzi.
#2017-04-05 00:30:21 

Desperacja

Użytkownik

Ja najbardziej polecam organizować ślub z pomocą… Przyszłego małżonka. Jak się razem w to zaangażujecie i sami wszystko to ogarniecie to będzie dla was wspaniała przygoda i dodatkowe scementowanie związku. Jak ja brałam ślub to nie było takich ludzi, co to się niby tym zajmują jakoś zawodowo, zrobić wszystko musieliśmy sami i bardzo miło to wspominam… Wspaniała sprawa, bardzo romantyczna. Zostawienie to obcym obdziera jak dla mnie to z całej intymności…
#2017-04-05 03:12:36 

MagiaKrakowa

Użytkownik

Mamy zamiar oczywiście obydwoje się zaangażować w organizację ślubu, ale niestety brak nam czasu i odpowiedniego przygotowania. I skoro można zatrudnić kogoś takiego do tego to czemu nie korzystać? Bardzo przyda nam się pomoc!
#2017-04-05 06:08:08 

KamyczekONA

Użytkownik

Organizacja ślubów to naprawdę ciężka praca, więc ja tam jak najbardziej rozumiem dlaczego szukacie pomocy… Co prawda ja sama zorganizowałam tylko jeden ślub, a nie wiele, ale i tak pamiętam ile z tym zachodu i wiem, że sama bym też sobie nie poradziła. Dlatego też korzystałam z ich usług: http://inspiro-wedding.pl/ i naprawdę bardzo, bardzo mi pomogli. Ich pomoc i zorganizowanie są po prostu bezcenne i w tej całej gorączce przygotowań człowiek może spać spokojnie, bo wie, że oni ze wszystkim pomogą i owszystkim pamiętają.
#2017-04-05 07:51:13 

Mareczek

Użytkownik

My z żoną też korzystaliśmy razem z usług agencji inspiro-wedding.pl i też bardzo polecamy! Prawdziwi profesjonaliści z branży ślubnej, najlepsi z najlepszych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015