Pozycjonowanie stron w Zielonej Górze – możecie polecić firmę?

#2017-04-04 21:37:54 

Filnlundia

Użytkownik

Witajcie. Mam swój salon fryzjerski w Zielonej Górze, ale funkcjonuje on od niedawna. Jednak od początku postawiliśmy na reklamę w lokalnych mediach, dobrą stronę internetową, a pomimo tego, wciąż nie przybywa nam klientów. Mam stałe grono, ale niestety nikogo nowego. Może m to wyjaśnić? Szczególnie zastanawia mnie mały ruch na stronie ( mój syn mi to sprawdził) i stwierdził, że powinnam znaleźć kogoś, kto zajmuje się czymś takim jak pozycjonowanie stron w Zielonej Górze, ale kompletnie się na tym nie znam. Proszę o rady.
#2017-04-04 22:54:18 

trioaleta

Użytkownik

A skoro syn się tak zna, to sam nie może Ci tego zrobić?
#2017-04-05 00:58:17 

mistrzkierownicy

Użytkownik

Wiesz, co to nie jest takie proste. Do tego potrzeba odpowiedniej wiedzy, a przede wszystkim doświadczenia. Chyba lepiej oddać to profesjonalistom, żeby faktycznie przyniosło rezultaty.
#2017-04-05 03:50:29 

akordeonista

Użytkownik

Osobiście uważam, że niezbędne jest pozycjonowanie stron Zielona Góra to dość duże miasto, więc podejrzewam, że jest tam całkiem duża konkurencja. Jak masz stronę internetowa, to od razu powinnaś ją dać do firmy, która się tym zajmuje, bo dzięki temu zobaczysz efekt. Sprawdź sobie: http://profesjonalne-strony.com/pozycjonowanie-zielona-gora.php, bo sam zgłosiłem się do nich, gdy nagle zaczęło ubywać mi klientów. Okazało się, że mój konkurent był lepiej pozycjonowany, a ja wtedy nie wiedziałem, jakie to ważne.
#2017-04-05 04:02:45 

DąbWojtek

Użytkownik

Kolega ma rację. Teraz, gdy większość osób szuka wszystkiego w internecie, szkoda mieć strony i o to nie zadbać. To trochę strata klientów i pieniędzy.
#2017-04-05 04:49:55 

Filnlundia

Użytkownik

Czyli uważacie, że warto zainwestować i rzeczywiście się to zwróci? Sama już nie wiem, ale jeśli więcej osób ma do mnie trafić, dzięki temu, ze znajdzie mnie w internecie to chyba warto.
#2017-04-05 06:21:29 

akordeonista

Użytkownik

Oczywiście, że tak! Naprawdę w ten sposób możesz zyskać nowych klientów. Szczególnie, jeśli będą szukać takich usług jak Twoje przez internet. Dzięki temu od razu trafią na Twój salon.
#2017-04-05 07:45:45 

Filnlundia

Użytkownik

Dzięki Wam wszystkim za pomoc w takim razie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015