Sklep z ubraniami dla facetów – koszule, paski, kurtki itd.

#2017-04-03 23:34:29 

Rycerz_Artur

Użytkownik

Czy znacie jakiś fajny adres sklepu w necie gdzie uda mi się kupić w korzystnych cenach markowe ubrania? Zdecydowanie optuję za markami premium, ale wiadomo jak jest – każdy lubi zapłacić mniej. Celuję zatem w outlety rozmaite. Nie orientuję się w tym gąszczu więc czekam na dobre rady forumowiczów :D
#2017-04-04 00:36:36 

Jelen

Użytkownik

Masz tego masę, jak wejdzie na portal aukcyjny z A w nazwie to jest tego ogrom. Tylko sęk w tym że wcale nie jest tanio jak się niektórym wydaje i to nawet gdy sprzedawca ma outlet w nazwie sklepu...
#2017-04-04 02:12:36 

Smar_kaczka

Użytkownik

Nie no, w ten sposób to nie warto. Musisz zawsze szukać samodzielnego sklepu online, wtedy jest dużo większa szansa na dobre ceny. Ja też kiedyś robiłam ten błąd ale od pewnego czasu postępuję inaczej i szafę mam pełną.
#2017-04-04 04:50:59 

mistrzkierownicy

Użytkownik

Kumpel mi wspomniał niedawno że kupił kurtkę w Royal Shop, jakiejś bardzo renomowanej marki i w sumie to zapłacił grosze. A tę samą kurtkę widziałem potem na mieście i kosztowała ponad dwie stówy drożej! No to chyba wybór jest prosty.
#2017-04-04 06:30:27 

Antoni

Użytkownik

Kojarzę ten sklep, rzeczywiście ceny chwilami wręcz dumpingowe no ale trudno żeby narzekać na to. Jak ktoś chce się obkupić w gustowne ciuchy to nie ma się nad czym zastanawiać.
#2017-04-04 08:54:53 

KamyczekONA

Użytkownik

Parę miesięcy temu zamówiłam dla męża takie coś - https://sklep.royal-shop.pl/pl/p/Pasek-skorzany-Pepe-Jeans/1682. Owszem czytałam że pasek Pepe Jeans zawsze daje radę ale jakość tego mnie powaliła. Wykonany perfekcyjnie a w firmowym butiku o wiele droższy. Więcej przykładów nie trzeba szukać długo.
#2017-04-04 11:09:09 

akordeonista

Użytkownik

I super, ja będę robił update swojej garderoby to już jest fajne miejsce żeby kilka rzeczy zamówić. Co by człowiek bez tego netu zrobił to ja nawet nie...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015