Przeprowadzka z instrumentami – kto przewozi w całości?

#2017-03-30 04:46:40 

Kanapka

Użytkownik

Mam to szczęście, że jestem posiadaczem i do tego aktywnym użytkownikiem dwóch świetnych fortpianów, które chciałbym zabrać ze sobą do nowego domu, który właśnie stanął kilkadziesiąt kilometrów od dotychczasowego miejsca zamieszkania. Tylko tak się zastanawiwam, jak to przewieźć. Czy muszę rozbierać cały sprzęt, czy ktoś weźmie to w całości.
#2017-03-30 06:18:55 

Rycerz_Artur

Użytkownik

Nie rozbieraj czazsami instrumentów, bo jeśli to fortepiany, to możesz vyć pewny, żę nie będą już brzmiały tak jak wcześniej. Poza tym masz dostępne firmy przewozowe, któe bez problemu poradzą sobie z takim gabarytem.
#2017-03-30 07:54:14 

Kanapka

Użytkownik

A coś bardziej konkretnego to możecie napisać na ten temat, bo jak na razie to tylko wiemy, że ktoś to robi.
#2017-03-30 10:00:44 

MagiaKrakowa

Użytkownik

No pewnie, że tak. Więcej informacji o najlepszej firmie w tej dziedzinie znajdziesz tutaj http://www.profesjonalneprzeprowadzki.net/ i na pewno zdecydujesz się na telefon do nich. Każdy instrument przewiozą i zapakują najpierw odpowiednio. Rzecz jasna do miejsca docelowego przedmiotry doceirająw stanie nienaruszonym.
#2017-03-30 12:29:37 

Jelen

Użytkownik

Tak sobie myślę, że z takimi przedmiotami to chyba najgorzej jest w blokach mieszkalnych, bo tam są przecież wąskie klatki i swoboda ruchu jest praktycznie zerowa. A ci sobie radzą bez problemu. Trzeba mieć sporo doświadczenia, żeby umieć poruszać się w każdym trudnym miejscu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015