Poszukuję zabawek kucyków My Little Pony – czy wiecie, gdzie dostanę różne zestawy i w dobrych cenach?

#2017-03-17 05:35:13 

Kanapka

Użytkownik

Moja mała kuzynka ma niebawem urodziny. Chciałem jej kupić jakiś fajny prezent. Pomyślałem wobec tego może o My Little Pony. Chyba nie ma niczego bardziej dziewczęcego, jak kucyki, prawda? ;) Tym bardziej właśnie z tej serii. Tylko teraz tak… nie znam się totalnie na tym i pewnie jeśli zobaczyłbym coś na kształt kucyka, to już bym myślałm, że to to. A chciałbym, żeby to był oryginał i w miarę dobrej cenie.
#2017-03-17 06:52:56 

Rycerz_Artur

Użytkownik

To fakt, że kucyki są chyba obok transformersów i w ogóle komiksowych postaci najczęściej podrabianymi zabawkami. Jeszcze te z disnejowskich postaci. Posiadanie córki zobowiązuje do takiej wiedzy ;D Natomiast mogę Ci polecić sklep ebambini.pl – mają tam najróżniejsze zestawy i My Little Pony i inne.
#2017-03-17 08:27:01 

MagiaKrakowa

Użytkownik

Zgadza się :) Co byś nie musiał męczyć się z szukaniem, wrzucam Ci link do kucyków: http://www.ebambini.pl/Kucyki-c1508. Mają chyba jeden z najlepszych wyborów zabawkowych kucyków My Little Pony, jaki widziałam. Ceny, jak na tę markę uważam za bardzo dobre, bo widywałam je w innych sklepach, to potrafiły być o co najmniej 1/3 wyższe.
#2017-03-17 10:47:32 

Kanapka

Użytkownik

No to genialnie. Dziękuję Wam obojgu za pomoc. Mam tylko nadzieję, że mała będzie się cieszyć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015