Potrzebny wibracyjny przesiewacz do mąki

#2017-03-15 21:30:18 

Kanapka

Użytkownik

Witam serdecznie. Widziałem w piekarni na zachodzie wibracyjny przesiewacz do mąki i zaskoczyła mnie kultura pracy, szybkość i dokładność wykonania całkiem sporego przesiewu. W związku z tym kilka pytanek do znawców tematu. Po pierwsze gdzie taki kupić, a po drugie czy to się opłaca i jak z niezawodnością?
#2017-03-15 22:47:22 

Rycerz_Artur

Użytkownik

Żeby taką technologię zobaczyć wcale nie trzeba jeździć na zachód bo i u nas mają od dawna wibrosita które sprawdzają się o wiele lepiej niż wszelkie inne techniki przesiewania mąki.
#2017-03-16 00:20:02 

MagiaKrakowa

Użytkownik

Cześć! Wibracyjny przesiewacz dostaniesz w dobrej cenie tu: http://inzynieria.pro/przesiewacz-do-maki-1743.html. U nas funkcjonuje już od 4 lat i nie było z nim nigdy problemów, ani żadnych awarii. W ogóle nie pamietam kiedy mielismy jakikolwiek przestój w piekarni ale to kwestia nowoczesnych sprzetów. Wracajac do tego przesiewacza to warto modernizować swój biznes żeby nie zostawać w tyle i cały czas być konkurencyjnym na rynku. W dodatku kiedy można dostać dofinansowanie na doposażenie stanowiska pracy.
#2017-03-16 02:13:37 

Kanapka

Użytkownik

A wiesz że to nie głupi pomysł. Dziękuję za posta.
#2017-03-16 03:27:53 

Desperacja

Użytkownik

Wiem że temat trochę nie ten ale nie mam gdzie zapytać o elektryczny przesiewacz laboratoryjny. Zależy mi na czymś prostym, niezawodnym i w dobrej cenie. Z góry dziękuję.
#2017-03-16 05:46:30 

MagiaKrakowa

Użytkownik

Piszemy sobie o przesiewaczach wiec temat jak najbardziej ten. Dodatkowo kolega już chyba znalazł czego szukał wiec nie widze przeszkód zebykontynuowac i dalej sobie pomagać. Elektryczny przesiewacz jest np tu - http://inzynieria.pro/przesiewacz-laboratoryjny-elektryczny-1787.html, pod wzgledem ceny jak i jakości to najlepsza oferta bo troche poszperałam i nic nie znalazłam a zamawianiem urządzeń przemysłowych zamujesie wiele lat wiec wiem o co chodzi :) Pozdrawiam.
#2017-03-16 08:23:37 

Desperacja

Użytkownik

Pięknie dziękuję bo jest taki jak chciałam. Miło że pomogłaś i znalazłaś chwile zeby podesłać mi link. Założyłam nawet niedawno temat ale odesłano mnie do przeglądarki wiec nie miało to dla mnie sensu żeby tam dyskutować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015