Czy znacie dobre studio tańca w Warszawie?

#2017-03-15 09:29:57 

Smar_kaczka

Użytkownik

Najlepiej żeby było wszechstronne. Nie wiem jeszcze co chciałabym tańczyć, najlepiej jakaś salsę żeby przy okazji schudnąć albo tańce latynoamerykańskie ale tez mój narzeczony wspomniał coś że jakby była możliwość to by przed ślubem chciał iść na kurs tańca bo kompletnie mu idzie i żeby nie było wstydu podczas pierwszego tańca jak to mówi. Znacie może w Wawie takie wszechstronne miejsce które ma różne kursy, specjalnie dla narzeczonych też?
#2017-03-15 09:53:01 

Heist

Użytkownik

Wydaje mi się że pierwsza lepsza szkoła czy właśnie studio tańca ma takie oferty. W przypadku narzeczonych to przecież nie musi być nawet specjalnie taka opcja ale po prostu zwyczajny kurs tańca towarzyskiego. A salsa czy tańce latynoskie to podstawa, są najpopularniejsze i sądzę że nawet najbardziej zwyczajna szkoła ma takie w swojej ofercie a już zwłaszcza bez trudu znajdziesz je w Wawie gdzie pewnie jest ich więcej niż gdziekolwiek indziej
#2017-03-15 10:02:12 

Smar_kaczka

Użytkownik

Tak sądzisz? Ja nie wiem bo nie orientowałam się jak to wygląda, dlatego pytam tutaj :)
#2017-03-15 11:56:09 

Desperacja

Użytkownik

Dokładnie takie zajęcia i jeszcze wiele innych ma studio tańca w Warszawie z tej strony: http://www.ckit.pl/, nie będę się na ten temat rozpisywać, najlepiej wejdź i sama sobie wszystko poczytaj, od razu osądzisz czy to właśnie to czego szukasz i czy ci to wszystko odpowiada. Ja mogę tylko powiedzieć że zajęcia są świetne i prowadzone przez wykwalifikowane osoby więc zdecydowanie mogę polecić :)

#2017-03-15 12:10:54 

Smar_kaczka

Użytkownik

Ok, dziękuję za polecenie tej oferty, przejrzałam tak pobieżnie na szybko i wygląda to bardzo interesująco, chyba właśnie tego szukałam, myśle, że się zdecyduję :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015