Gdzie w Poznaniu znajdę schody kamienne?

#2017-03-13 03:22:31 

Rycerz_Artur

Użytkownik

Hej hej! Jest taka sprawa, że chcę sobie schody powymieniać. Te, które miałem od czasu wybudowania domu już mi się w ogóle nie podobają i myślę, że nadszedł czas, żeby coś tym zrobić. No po prostu wymienić. Tylko jest pytanie o to gdze to zrobić i kto się tym zajmie, bo ja nie mam pojęcia gdzie tego w ogóle szukać, jakim firmom ufać, a jakich lepiej unikać. Może jest wśród Was ktoś, kto miał styczność z tego typu sprawami i może mi polecić jakąś godną uwagi firmę, która by się zajęła dla mnie nowymi schodami kamiennymi w Poznaniu?
#2017-03-13 05:16:05 

Jelen

Użytkownik

Całkiem niedawno ja wymieniałem schody u siebie w domu powiem Ci szczerzę, że jeśli chodzi o schody kamienne Poznań stoi na naprawdę wysokim poziomie i można tutaj dostać dobre oferty. Na przykład na stronie http://www.poznan.onyxmarmury.pl/schody/ masz takie świetne oferty schodów, które moim zdaniem powinny Ci się spodobać. U mnie teraz mam takie, bo się na nie zdecydowałem i naprawdę jestem pod wrażeniem, że tak dobrze wyszło :)
#2017-03-13 07:37:05 

KamyczekONA

Użytkownik

Świetna to jest okazja, żeby się podzielić informacjami, bo ja właśnie też w Onyx kupowałam swoje schody. I nie tylko, ale też inne rzeczy kamienne u nich mi się udało załatwić i jestem naprawdę zadowolona, bo to była świetna oferta do tego, żeby więcej rzeczy w domu powymieniać właśnie na kamień. No i super się udało.
#2017-03-13 09:27:11 

Rycerz_Artur

Użytkownik

No brzmi to wszystko co mówicie raczej zachęcająco i też jestem bliski tego, żeby skorzystać z tego wszystkiego, mam nadzieję, że zawiedziony nie będę. Chodzi mi na razie tylko o schody, ale kto wie jak mi się spodoba to może też resztę rzeczy tkaich jak blaty czy parapety też powymieniam, bo na nie też w sumie już czas
#2017-03-13 10:15:38 

KamyczekONA

Użytkownik

Spodoba Ci się na pewno, ja to w sumie innej opcji nie widzę niż jak tylko zaraz po tym jak dostaniesz schody to zobaczysz jaki będziesz z nich zadowolony i będziesz chciał o wiele więcej mieć w domu rzeczy z kamienia, żeby wszystko tak dobrze wyglądało jak te schody :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015