Jak długo trzeba czekać na efekty stosując spray Orgasm Control?

#2017-03-08 20:40:34 

mistrzkierownicy

Użytkownik

Jak długo trzeba czekać na efekty sprayu Orgasm Control? Kiedy powinno się spryskać żeby mieć jak najlepsze rezultaty? Proszę o pomoc za którą z góry serdecznie dziękuję.
#2017-03-08 21:28:11 

MagiaKrakowa

Użytkownik

Przepraszam za wejście w słowo ale potrzebuje sie dowiedziec gdzie mogłabym zamówić ten spray.
#2017-03-08 23:45:44 

akordeonista

Użytkownik

Ja używam bezpośrednio przed seksem jak już wszystko tam jest gotowe ;). Wydaje mi się że sporo zależy od uwarunkowań osobistych co nie zmienia faktu że spray Orgasm Control jest według mnie najskuteczniejszym środkiem jaki miałem okazję sprawdzić a testowałem wiele róznych rzeczy bo z partnerką mamy otwarte głowy na nowości i zawsze staramy się coś urozmaicać. A spray zamówisz w dobrej cenie na www.orgasmcontrol.com.pl, mają też inne dodatki warte uwagi jak chusteczki i żele z funkcją lubrykantu, ale to już inny temat.
#2017-03-09 02:42:51 

MagiaKrakowa

Użytkownik

Bardzo dziękuję, właśnie też chcemy z mężem spróbować nowych rzeczy, poza tym wkraczamy w zaawansowany wiek :P i nie chciałabym żeby coś się miedzy nami zmieniło. Profilaktycznie chyba nie zaszkodzi prawda?
#2017-03-09 04:58:03 

akordeonista

Użytkownik

Oczywiście że nie. Wszystko jest bezpieczne i oparte na naturalnych składnikach wiec nie ma sie czego obawiać.
#2017-03-09 07:52:12 

DąbWojtek

Użytkownik

Też stosuję spray z orgasmcontrol.com.pl i zauważam znaczną róznicę. Już dobijały mnie te problemy, widziałem że dziewczyna też nie jest zadowolona pomimo że nic nie mówiła. Ważne że teraz wszystko jest jak być powinno i nigdy już nie chcę wrócić do poczucia winy i świadomosci że kogoś rozczarowałem. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-03-09 09:40:51 

mistrzkierownicy

Użytkownik

Dziękuję za rzeczową dyskusję, nie sądziłem że można tyle się dowiedzieć na forum :). Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015