Czy znacie jakąś dobrą firmę IT?

#2017-01-24 00:27:00 

trioaleta

Użytkownik

nie mam pojecia kogo się polecic. Bo serio to co zaczyni a się dziac z tymi kompami w biurze to mi rece opadaja… czy znacie jakąs dobrą firmę IT z Warszawy?
#2017-01-24 01:48:32 

DąbWojtek

Użytkownik

a co dokładnie się dzieje?
#2017-01-24 03:19:31 

Jelen

Użytkownik

poszukaj cos w necie jak potrzebujesz cos na szybko.
#2017-01-24 05:39:55 

Rycerz_Artur

Użytkownik

no wiesz dobra firma IT to jest firma, która rozwiaze ci każdy problem informatycznya ty masz pewność, ze twoja firma dziala tak jak powinna. bo jak nie masz odpowiednich oprogramowan czy aplikacji to możesz się bujac w nieskończoność z tym ze cos nie chodzi jak trza. u nas takie problemy rozwiazuje ta firma http://www.indata-solutions.pl/firma-informatyczna tu masz dokładne informacje co oni robia no i jak dokładniej działaja. Oferuja rozne rzeczy wirtualizację, archiwizację tdanych, tez rozpowszechniają Office 365 nad tym Officem to się zastanawiamy ale poki co troche malo kasy na takie inwestycje…. ; / a troche nam zalezy na innowacjach, ale coz bywa i tak.
#2017-01-24 07:11:54 

Antoni

Użytkownik

prawda jest ze coraz trudniej jest się obejsc bez technologii wiadomo ze jest tak, ze wirtualizacja czy w ogole archiwizacja sprawia ze pracuje się wydajniej ze łatwiej zorganizowac prace ale z drugiej strony no nie kazda firme na to stac. u nas to mowi się o wymianie komputerow…. a nie o nowych oprogramowaniach czy czyms… ;) ale tak to jest w budżetówce
#2017-01-24 09:56:02 

mistrzkierownicy

Użytkownik

wiesz ja wychodze z załorzenia, że wszystko co robimy z kompami ma pomagac a nie szkodzic. no i u nas np. wirtualizacja się sprawdza bo czasowo to wszystko łatwiej zorganizowac no i jak ktos nawet jedzie to nie ma zadnego z problemu z plikami i tak.
#2017-01-24 11:43:42 

Jelen

Użytkownik

ta firma o ktorej ja akurat pisze to oni zajmuja się roznymi rzeczami maja sporo rzeczy które sa dedykowane szczególnie firmom np. Office 365 czy w ogole veeam backup od nich mamy veeam ale wiadomo ze wszystko wymaga kasy. Ale z tym veeamem o tyle dobra sprawa ze teraz nikt już nie sieje paniki jak cos nagle zniknie bo od tego jest program żeby potem mieć bez zadnego problemu znowu potrzebne pliki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015