Dobre piece do pizzy – ktoś może polecić?

#2017-01-22 22:56:12 

Filnlundia

Użytkownik

Hej! Niebawem otwieram pizzerię. To moje wielkie marzenie już od dawna i naprawdę nie wierzę, że wreszcie się spełnia :) Chciałabym, żeby wszystko tam było idealne, żeby ludzie walili drzwiami i oknami i w ogóle :) Myślę właśnie o zakupie porządnego pieca do pizzy. Troszeczkę o tym czytałam, ale nie za dużo, no i nie jestem pewna, do kogo się zgłosić w tej sprawie. Znacie kogoś, kto zajmuje się budową i instalacją takich pieców?
#2017-01-23 01:50:35 

Rycerz_Artur

Użytkownik

Chętnie pomogę ;) Mój brat ma pizzerię i wiem, ile sam miał zachodu ze znalezieniem kogoś solidnego od pieców. Na szczęście dobrze wybrał, korzystał z usług firmy, która nie tylko zaopatruje punkty gastronomiczne, ale i serwisuje rozmaite urządzenia. Tutaj mają taką podstronę a propos pizzerii: http://wencel.pl/pizzeria. Warto popatrzeć sobie, co tam mają, bo widzę naprawdę sporo rozmaitego wyposażenia właśnie do pizzerii. Polecam w imieniu brata ;)
#2017-01-23 02:51:26 

trioaleta

Użytkownik

Też korzystałam z usług wspomnianej firmy. Mają rzeczywiście bardzo solidne piece do wypiekania pizzy, można je zobaczyć tutaj: http://wencel.pl/piece-do-pizzy. Na pewno nie zaproponują bubla, jaki mogą wcisnąć inni „profesjonaliści”. Ja się nie zawiodłam ;)
#2017-01-23 04:03:01 

Jelen

Użytkownik

Ta strona to prawdziwe bogactwo dla każdego punktu gastro ;) My się tam praktycznie urządzaliśmy w całości i widać, że wszystko najlepszej jakości, bo działa do dziś. Najlepsze jest to, że znajdzie się tam rozwiązanie na każdą kieszeń :)
#2017-01-23 06:48:35 

KamyczekONA

Użytkownik

Polecam piece do pizzy, sprzedawane przez tę firmę. Są naprawdę wysokiej jakości, nie niszczą się, a wypiekana pizza jest pyszna. Z mężem prowadzimy niewielką pizzerię (no, może pizzeria to nawet za dużo powiedziane) i jesteśmy zachwyceni zdobyczą stamtąd :)
#2017-01-23 07:46:33 

Mareczek

Użytkownik

Nie ma co się zastanawiać i po prostu uderzać do tej firmy. Mam dwóch znajomych – jeden prowadzi bistro, drugi ma natomiast ogromną chatę i potrzebował takiego „piecyka” do domu. Chyba nie muszę wspominać, że obaj korzystają z ich usług.
#2017-01-23 08:37:28 

Filnlundia

Użytkownik

Dzięki wielkie. Bardzo, ale to bardzo mi pomogliście. Już piszę do tej firmy :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015