Jak efektywnie schudnąć?

#2017-01-16 04:21:51 

Rycerz_Artur

Użytkownik

chyba nikogo już nie dziwią takie tematy na forach prawda? Jestem jedną z tych osób, które od dłuzszego czasu zmagają się sporą nadwagą (przy wzroście 180 ważę 100 kg). Próbowałem już różnych diet, staram się codziennie wpisać jakąś aktywność w swoje życie, ale niestety, efekty są dosyć mizerne… czy robię coś źle? Jeśli ktoś ma skuteczne rozwiązanie, to bardzo proszę, by się ze mną tym podzielił.
#2017-01-16 06:22:48 

Jelen

Użytkownik

Wiesz jaka jest najlepsza dieta? MŻ, vide NŻT – Mniej Zreć, albo Nie Żryj Tyle :D
#2017-01-16 09:08:56 

Marmmola

Użytkownik

Ale śmieszek, patrzcie państwo… prawda jest taka, że to właśnie czasem przez ograniczenie ilości spożywanych posiłków, a przede wszystkim przez spożywanie ich w sposob nieregularny zamiast tracic na wadze, przybieramy. Organizmowi włącza się wtedy mechanizm obronny na zasadzie – oho, jemy mniej, znaczy już po okresie wegetacyjnym, idzie zima, trzeba odłożyć energię na nią. To takie błędne koło. Lepiej jeść np. 5 mniejszych posiłków, ale o regularnych porach. Do tego warto przynajmniej zacząć od spaceru, później marszobiegi, aż w końcu truchtanie :)
#2017-01-16 11:14:46 

Smar_kaczka

Użytkownik

To co koleżanka pisze, choć fakt, że jest w dużej mieże prawdą, to niepełną. Nasze organizmy, mimo iż wszyscy jesteśmy ludźmi (tak myślę :P), jednak dosyć mocno potrafią się od siebie różnić. Pozostaje więc kwestia tego nie ile, a jakie posiłki trzeba jeść. Dlatego warto może zajrzeć do jakiegoś dietetyka, albo co?
#2017-01-16 11:23:40 

lekkowczorajszy

Użytkownik

Hej! Dietetycy, cóż, chyba, że jakiś dobry, bo ja byłem u kilku i średnio mi pomogli. Tak naprawdę dopiero na tej stronie: http://www.mikemilekfitness.com/fit/ znalazłem pomoc. Gość jest trenerem personalnym on-line, który bardzo kompleksowo podchodzi do sprawy odchudzania, robienia rzeźby itp. Ja dzięki niemu zszedłem z wagi 115 kg na 80 i mam naprawdę ładną rzeźbę. Tu masz akurat link do jego propozycji programu diety i ćwiczeń, zapoznaj się z nimi, a nuż coś Ci podejdzie :)
#2017-01-16 13:29:26 

Rycerz_Artur

Użytkownik

Dietetyków też już przerabiałem, bez większych efektów. Natomiast może i rzeczywisce warto spróbować u tego faceta. A gdzie znajdę jeszcze jego programy ćwiczeniowe?
#2017-01-16 13:49:06 

lekkowczorajszy

Użytkownik

Wystarczy zjechać nieco niżej na tej stronie, co Ci podałem, albo wejść na stronę głowną http://www.mikemilekfitness.com/. Stamtąd wszedzie łatwiej powinieneś już dotrzeć. Facet potrafi bardzo dobrze zmotywować do działania, jego programy są dobrze przemyślane, na co zresztą ma dowody pod postacią licznych metamorfoz ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015