Wypada na wesele ubrać się w oryginalnym stylu?

#2016-12-13 01:59:32 

mistrzkierownicy

Użytkownik

Hej, co myślicie o niestandardowym ubiorze na wesele. chodzi mi o połączenie stylu eleganckiego ze sportowym. Przyznam że nie przepadam za nudą w ubiorze dlatego zastanawiam się na odważny krok. Pytanie czy nie oberwie mi się na weselu za to…co wy na to? Dodam że jestem gościem oczywiście.
#2016-12-13 02:09:09 

Rycerz_Artur

Użytkownik

wiesz jak dla mnie to raczej nie wypada się tak przebierać. Lepiej zachować klasę i trzymać się schematu bo to w końcu impreza z tradycjami więc po co się tak bardzo wyróżniać. Biała koszula i garniak według mnie jest ok.
#2016-12-13 04:08:46 

akordeonista

Użytkownik

Ja natomiast uważam że nie ma niczego złego w kreatywnym podejściu do weselnej stylówki. Tym bardziej że to nie twój ślub, więc po co się tak niepotrzebnie spinać? Dobierasz sobie fajne i dobrej jakości casualowe spodnie, świetny wybór znajdziesz na przykład tutaj https://splendear.com/on/odziez/spodnie?manufacturer=15 i zakładasz do tego elegancką koszulę plus marynarka. Całośc dopinasz oryginalnymi butami. Ważne żeby rzeczy były dobrych marek bo to buduje właśnie nieszablonowy efekt. Uważam że będziesz wyglądać doskonale.
#2016-12-13 07:00:51 

Filnlundia

Użytkownik

zgadzam się z kolegą wyżej. Ważne żeby zachować swój styl, oczywiście nie przesadzając i nie robiąc niczego na pokaz. Można na przykład założyć fajną marynarkę przełamując styl albo właśnie buty, które super zwracają uwagę.
#2016-12-13 09:32:32 

Marmmola

Użytkownik

ja lubię jak mężczyzna zakłada oryginalną koszule, ma jeansowe spodnie, do tego elegancja marynarka. Buty koniecznie mokasyny na przykład zamszowe i w takim lekko brązowym odcieniu.
#2016-12-13 11:10:32 

trioaleta

Użytkownik

dla mnie mężczyzna nie musi oczywiście zakładać garnituru jednak wszystko powinno ładnie się ze sobą komponować i nie wyglądać na przekombinowaną robotę. Dopuszczam w stylizacji jeansy ale elegancka koszula i marynarka sa konieczne.
#2016-12-13 12:08:55 

Desperacja

Użytkownik

markowe i jakościowe rzeczy bronią się nawet w oryginalnym zestawieniu podczas uroczystości. Nudą jest ubieranie się w sztampowe popielate garnitury. Wygląda się wtedy jak wszyscy pozostali goście a to nie o to chyba chodzi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015