Dywan czy wykładzina?

#2016-12-05 03:19:25 

MagiaKrakowa

Użytkownik

Witajcie. Co uważacie za praktyczniejsze rozwiązanie w domu: dywan czy może dobrej jakości wykładzinę podłogową?
#2016-12-05 04:13:51 

Desperacja

Użytkownik

Ja stawiam na wykładziny, gdyż są modne i funkcjonalne. W swoim domu posiadam zarówno miękkie wykładziny dywanowe, jak i solidne wykładziny pcv z Gdańska. Ten drugi rodzaj pokryć stosuje się przede wszystkim w biurach i innych lokalach użytkowych, ale sprawdza się również w niektórych pomieszczeniach w domu, np. w kuchni, łazience, schowku czy spiżarni. Wykładziny PCV łatwo można wyczyścić, więc są odpowiednie do stosowania w miejscach szczególnie narażonych na wilgoć i brud.
#2016-12-05 04:29:10 

KamyczekONA

Użytkownik

a ja jestem wierną zwolenniczką dywanów, gdyż można je spokojnie wytrzepać na dworze, podczas gdy wykładzin na trzepak wynieść się nie da.
#2016-12-05 06:09:21 

trioaleta

Użytkownik

Ja natomiast zamieniłam stare dywany na nowoczesne wykładziny dywanowe z Krakowa, które mimo, że nie można ich trzepać, łatwo i szybko się odkurza. Poza tym uważam, że lepiej prezentują się w domu niż ciężkie dywany.
#2016-12-05 07:25:34 

Desperacja

Użytkownik

O ile w domu jeszcze dywany są spoko, to w biurach i innych miejscach uzyteczności publicznej zdecydowanie lepiej wypadają wykładziny, np. te zaprezentowane pod linkiem http://www.wykladziny.net/wykladziny-biurowe. Wyróżnia je nowoczesny design i zróżnicowana paleta kolorów.
#2016-12-05 08:47:30 

MagiaKrakowa

Użytkownik

Zgadzam się z tym, że w biurach czy gabinetach zdecydowanie lepiej sprawdzają się wykładziny niż dywany. Podobnie w hotelach, gdzie można spotkać np. eleganckie wykładziny hotelowe ze Szczecina. Ale jeśli chodzi o mój dom, to zdecydowałam, że nie zrezygnuję zupełnie z dywanów. W salonie planuję położyć dywan, w sypialni – wykładzinę dywanową, natomiast w kuchni i innych miejscach narażonych na wilgoć i brud – wygładzinę z winylu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015