Robienie domowych poduszek

#2016-12-01 05:16:13 

MagiaKrakowa

Użytkownik

Siemacie! Przyszłam tutaj po poradę do Was. Chodzi mi o to, że się napaliłam teraz na różne przeróbki w domu. I bardzo bym chciała ogólnie się zająć sama wieloma rzeczami. Na przykład zrobić ręcznie poduszki. Takie mam wrażenie, że to dodaje w domu ogromnego uroku jak się człowiek sam tym zajmie. Ale nie mam pojęcia skąd bym mogła wziąć materiały…
#2016-12-01 06:31:10 

Desperacja

Użytkownik

Ale tu się wcale nie musisz niczym martwić, bo są takie specjalistyczne sklepy, w których możesz kupić materiały na poduszki i będziesz mogła sobie poszyć co tylko Ci się podoba. Rozwiązanie jest o tyle fajne, że właściwie to ogranicza Cię tylko twoja wyobraźnia, bo jest tyle różnych wzorów dostępnych, że możesz sobie przebierać do woli i łączyć, zszywać, patchworki robić
#2016-12-01 07:17:44 

MagiaKrakowa

Użytkownik

No właśnie wiem! Teraz ostatnio żeśmy kupili chesterfield ze skóry i on się pięknie prezentuje w naszym salonie tylko trzeba go w jakiś sposób jeszcze przyozdobić no bo wiadomo. Takie właśnie poduszki chce porobić żeby to jakiś wyglądało. Żeby tak domowo było i przytulnie
#2016-12-01 09:37:03 

KamyczekONA

Użytkownik

Super macie pomysły na ozdoby, poduszki. Ja ostatnio znalazłam coś co się nazywa rozkładana sofa dla dziecka i ogólnie rzecz biorąc jestem mega zadowolona z tego, że mi się udało coś takiego znaleźć, bo dzieciak ma świetną frajdę. W dzień sobie na tym normalnie siedzi, a na noc się to rozkłada i normalnie jako łóżko to może służyć
#2016-12-01 09:59:55 

MagiaKrakowa

Użytkownik

Takie wynalazki to ja też lubię. Teraz nam jeszcze zależy na tym, żeby do jednego pokoju kupić taki narożnik. To jest akurat taki pokój z kominikiem , gdzie spędzamy naprawdę sporo czasu i byśmy chcieli sobie tam też jakoś wygodnie posiedzieć. No i nie wiemy w sumie co byśmy dokładnie mogli kupić do tego pokoju bo nic tam nie pasuje za bardzo
#2016-12-01 12:39:49 

mistrzkierownicy

Użytkownik

A może narożnik? Na stronie http://blackcatdesign.com.pl/c/1551/narozniki.html można całkiem ciekawe opcje wybrać. I nie ma się co oszukiwać, bo całkiem fajne rzeczy są. Też bym się na taki zdecydował gdybym jeszcze miał miejsce, a ten mi się akurat tak fajnie w oczy ostatnio rzucił jak różne oferty tam sobie przeglądałem. Moim zdaniem powinno Ci się to spodobać ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015