Jak to jest z tymi wizami?

#2016-11-24 23:43:13 

Jelen

Użytkownik

Elo! Weźcie mi coś powiedzcie bo tego nie rozumiem. Chce trochę sobie po swiecie popodróżować i okazuje się nagle, ze do niektórych miejsc ja potrzebuje mieć wize, bo inaczej mnie nie wpuszcza do granic tego kraju. Od czego to zależy w sumie czy wiza jest potrzeba czy nie?
#2016-11-25 02:36:27 

Mareczek

Użytkownik

W główniej mierze od stosunków dyplomatycznych pomiędzy państwami. No tak to już jest, że niektóre kraje są ze sobą w zgodzie i nie wymagają żadnych formalności, inne kraje jakoś nie ają do siebie zaufania i się kontrolują na każdym kroku. A mogę z ciekawości zapytać dokąd chcesz się udać na to swoje podróżowanie?
#2016-11-25 05:11:17 

Jelen

Użytkownik

No teraz akurat mam faze na to, żeby się udać do Indii. Jeszcze tam nie byłem i teraz się okazuje że chyba tak prędko tam nie polece, bo jest mi jeszcze wiza potrzebna. Ech, no ale skoro wymagają no to trudno, jakos będę musial to wszystko sobie jakoś ogarnąć i pozałatwiać, no bo co innego zrobię?
#2016-11-25 06:38:07 

Filnlundia

Użytkownik

Ale to wcale nie oznacza, że nie polecisz prędko. Wizy do Indii można wyrobić sobie tak wiesz… Nikt Ci problemu żadnego z wydaniem wizy do tego kraju robić raczej nie będzie więc zupełnie nie masz się o co martwić kolego :) Ja też byłam w Indiach jakiś czas temu. Wrażenia świetne, także z załatwianiem formalności nie było jakoś problemu :)
#2016-11-25 06:50:29 

Jelen

Użytkownik

No to dobrze. Jeśli chodzi też o inne kraje, do których potrzebna jest wiza Rosja tutaj podobno króluje. No ale tutaj już akurat jestem w trakcie załatwiania wszystkiego i z tego co wiem, to wszystko jest obecnie na dobrej drodze do pozytywnego rozwiązania mojej sprawy
#2016-11-25 08:42:40 

Filnlundia

Użytkownik

No wiesz tymi wizami tak narpawde wszyscy straszą, a jak człowiek zaczyna już sobie sam wszystko załatwiać to się nagle okazuje, że nie jest aż tak tragicznie jak by się mogło wydawać i wszystko idzie jak z płatka :)
#2016-11-25 11:04:33 

Jelen

Użytkownik

Wiem, wiem, właśnie się o tym teraz sam tez najlepiej przekonuję i jestem naprawdę dobrej myśli, że wszystko mi wypali
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015