Zdjęcia ze ślubu czy reportaż z wesela?

#2016-11-25 05:50:14 

MagiaKrakowa

Użytkownik

Znajoma, która niedawno wychodziła za mąż miała sesje ślubną robioną w samym kościele i małą sesję plenerową robioną jeszcze w trakcie wesele. Ja czegoś takiego nie chcę, bo według mnie to szkoda czasu na zdjęcia, jak zabawa idzie na całego. Co myślicie o tym, żeby zrobić sobie reportaż z całego wesela, a plener przełożyć na kiedy indziej.
#2016-11-25 07:14:02 

KamyczekONA

Użytkownik

No kochana, teraz to już chyba norma. Nie ma się męczyć ze zdjęciami w trakcie wesela, jeśli chodzi plenmer. Dobry fotograf zrobi Ci świetny reportaż. Polecam usługio firmy fdawid.pl, która od lat uwiecznia te wyjątkowe momenty swoim klientom.
#2016-11-25 07:43:14 

Rycerz_Artur

Użytkownik

A to znam, robią zdjęcia ze ślubów na Śląsku i w Krakowie. Z tego co wiem, to jeżdżą też po całym kraju, żeby razem z młodymi poszukać naprawdę ciekawego pleneru. Nawet do Zakopanego pojadą, jak będzie potrzeba. Mają bardzo dobry sprzęt i wiedzą jak się nim posługiwać, co wcale nie jest takie oczywiste, jak się patrzy na innych.
#2016-11-25 08:43:57 

Heist

Użytkownik

Jak jest dobry fotograf ślub musi się udać... W końcu to z jego pomocą tworzy się wszystkie wspomnienia z tego dnia!
#2016-11-25 09:31:26 

SMF487

Użytkownik

No dokładnie, nie ma innego wyjścia, chociaż to państwo młodzi są tutaj jednak najważniejsi :))))
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015